Woningverkoop

Uw woning verkopen? Wij helpen in 6 stappen...

Hypotheekrente

Bekijk het overzicht en vergelijk alle rentes

Aankooptraject

Een huis gevonden? maar wat moet ik regelen...

guadeloupestraat 107, Almere-Buiten | Koop, Huur, Nieuwbouw, Buitenland, Recreatie
Zoekresultaat: Almere-Buiten | Vorige Pagina

guadeloupestraat 107 - Almere-Buiten

Gegevens

Vraagprijs: € 347 k.k.
Waardebepaling van deze woning

 Bereken Maandlasten
 
Vergelijk Hypotheekadvies kosten

Soort object: Appartement

Meer informatie over deze woning

Kenmerken

Bouwjaar:  2001
Bouwkundige gebreken? Laat een bouwkundige keuring uitvoeren

Aantal kamers:  4

Woonoppervlak:  145m2 m2

Perceeloppervlak:   m2

Inhoud:  380m3 m3

Aanvaarding:  

Woning omschrijving

PORTIEKFLAT (2001), GUADELOUPESTRAAT 107 ALMERE
In de zeer gevarieerde Eilandenbuurt gelegen ruim 4-kamerappartement welke recent geheel opnieuw is in gedeeld en voorzien is van diverse luxe zaken. De Eilandenbuurt is met name bekend geworden door de Bouwexpo van 2001 en ligt centraal t.o.v. de uitvalswegen A6 en A27, nabij 2 NS-stations alsmede het centrum van Almere Buiten. Op loopafstand vindt u een natuurgebied De Oostervaardersplassen. Alle appartementen beschikken over een prive parkeerplaats achter de slagboom.

Appartement:

Begane grond:
Centrale entree, hal, bellentableau met videofooninstallatie, (grote) berging (ca. 11m2), algemeen terras aan de waterzijde, lift.

6e Verdieping:
Entree, ontvangsthal met meterkast en toilet, 3 ruime slaapkamers waarvan de grootste ca. 22,6 m2 bedraagt (alle slaapkamers zijn voorzien van een rolluik), ruime woonkamer met apart zit- en eetgedeelte, luxe badkamer geheel betegeld in lichte kleurstelling voorzien van dubbele wastafel, 2e toilet, douchecabine met thermostaatkraan, ligbad met thermostaatkraan, recente Siematic keuken voorzien van diverse apparatuur waaronder een losse Amerikaanse koelkast, Miele vaatwasser, combi-magnetron, pannenladen, 5-pits-gascomfort met aparte wokbrander, Itho afzuigschouw, granieten aanrechtblad, de vloer is voorzien van dubbelgebakken Italiaanse tegels, hal voorzien van een inpandige berging met wasmachine- en drogeraansluiting op aparte groepen, CV-ketel, mechanische ventilatie en vaste inbouwkast.

De wanden in het appartement zijn voorzien van granol, de laminaatvloer is in 2005 vernieuwd en is voorzien van een houtnerf. Het plafond in de woonkamer en keuken zijn voorzien van een regelbare halogeenverlichting. In 2006 is er planmatig preventief onderhoud uitgevoerd aan de buitenzijde(zonkant).

Loggia:
Ligging op het zuidoosten, schitterend uitzicht over de Lage Vaart richting Hilversum en electrapunt voor verlichting.

Algemeen:
- Bouwjaar: 2001
- Bijdrage V.V.E € 160,- per maand
- Woonoppervlakte: ca. 145m2
- Zeer goed onderhouden appartementencomplex
- Eigen afgesloten parkeerplaats
- Ruime berging (ca. 11m2)
- Rolluiken aan de galerijkant
- Veel privacy
- Zicht op water en groen




Inrichting

Nieuwe keuken nodig?
Keuken nodig? Keukenaanbieder
 
Laminaat, parket, houten vloer