Koekhoven 27 - Merksplas, Belgi

Gegevens
Vraagprijs: € 525.000 k.k.
Waardebepaling van deze woning
Bereken Maandlasten
Vergelijk Hypotheekadvies kosten
Soort object: Woonhuis
Meer informatie over deze woning
Kenmerken
Bouwjaar: 1870
Bouwkundige gebreken? Laat een bouwkundige keuring uitvoeren
Aantal kamers: 7
Woonoppervlak: m2
Perceeloppervlak: 2309 m2
Inhoud: 950 m3
Aanvaarding: In overleg
Woning omschrijving
Beschrijving
Welkom op de website van mijn woonboerderij ‘Hoeve In de Spiegel'.
Wilt u idyllisch wonen in de Vlaamse Kempen, op een steenworp van de pittoreske enclave Baarle Nassau? Slechts een uur rijden naar de randstad, 45 minuten naar Antwerpen en 30 km ten zuiden van Tilburg en Breda!
Te koop staat onze unieke, landelijk gelegen en geheel vrijstaande Kempische langgevelhoeve uit 1870 met vrijstaand atelier, diverse terrassen, BBQ hoek en schuur op 2309m2, degelijk gerenoveerd (1985) met behoud van veel stijldetails. Optimaal tuincontact. Zonnige en lommerrijke tuin in perfecte harmonie met de omgeving biedt volledige privacy. Verharde paden en parkeerruimte voor drie auto’s,
Deze hoeve is geschikt voor verschillende doeleinden, praktijk aan huis, atelier, gastenverblijf, ...
Cultuur en recreatie:
Met de fiets door bos en wei bent u 2km. verwijderd van de dorpskern van Merksplas. Hier is een ruim aanbod aan alle basisvoorzieningen en meer. Met de auto rijdt u in vijf minuten naar het dorp, en in 10 minuten naar Turnhout. Turnhout biedt een rijk cultureel leven met de uitstekende programmatuur van schouwburg De Warande, diverse filmtheaters etc. Ook Breda en Tilburg en Antwerpen bieden uiteraard een rijk gevarieerd cultuuraanbod op korte afstand.
‘In de Spiegel’ ligt midden in het uitgebreide “fietsknooppunten netwerk Antwerpse Kempen”. Op slechts een steenworp vindt u een paar prachtige natuurgebieden die in de nabije toekomst aaneengeregen worden door toevoeging van tussenliggende stukjes landbouwgebied. Ook zijn er enkele prachtige golfbanen in Goirle (9-holes°), Mol (18-holes) en maneges. Verder vindt u diverse sauna’s, zwembaden en recreatiemeren in de nabije omgeving, evenals kano- en kajakverhuur.
Gastenverblijf in de woonboerderij:
Het oorspronkelijke woongedeelte van de boerderij is momenteel door een valse wand in de hal gescheiden van het achterhuis en dient als gastenverblijf:
De hal geeft toegang tot een ruime, zeer koele voorraadkamer/wijnkelder, en tot woonkamer 2 met authentieke balkenconstructies. De originele gemetselde schoorsteen tot in de nok en een antieke ingebouwde kast zijn hier bijzondere blikvangers.
Er is rechtstreeks toegang tot een terras (3). De ruime kamer heeft een open houten trap naar vide met een slaaphoek (2 pers).
De kleine badkamer 2 heeft een dubbele wastafel, een douche (cabine), een toilet, en in de muur verwerkte hangkasten. Eigen elektrische boiler.
De eenvoudige, kleine keuken is en voorzien van elektrische kookplaat.
Zomerhuis/atelier:
Gescheiden door een groot gazon en borders, vindt u vervolgens het zeer fraai en modern verbouwde ‘kippenkot’ met
1 multifunctionele ruimte (8x4), met aanrecht, gasfornuis en moderne gasverwarming, geschikt als atelier door de royale lichtinval van bovenlicht.
1 slaapkamer (4x4), douche en toilet (gescheiden) elektrische boiler, eigen stoppenkast, moderne gasverwarming
schuur (5X6)
Barbecue hoek:
Niet alleen heerlijk plekje om te bbq-en, maar ook om er te genieten van de winterse zon en eventueel zelfs te slapen in de zomer!
Tuin:
De onder architectuur aangelegde tuin omringt de nostalgische hoeve en zorgt voor volledige privacy.
Oude hoogstamfruitbomen, notenboom, prachtige borders, ruim gazon, grondwaterput, twee regenwater putten. diverse zonnige en lommerrijke terrassen.
Verharde terrassen en parkeerruimte voor drie auto’s.
De hoeve is jarenlang een populaire B&B geweest, opgenomen in gidsen voor de betere B&B. Sinds dien genieten wij zelf van de rust en schoonheid die dit plekje biedt. Alle buren wonen op enige afstand (min. 50 m) en de sfeer in de buurt is erg gemoedelijk, met veel respect voor ieders privacy.
De hoeve is goed onderhouden en comfortabel ingericht.
Nutsvoorzieningen: elektriciteit, water, gas. De hoeve (hoofdgebouw) is centraal verwarmd met stookolie, het atelier met gas. Sceptische put.
Indeling
woonkamer 1: (7,3x6,8), terrasdeuren naar terras(1) op zuid/zuidwest; open haard, tuincontact vanuit alle ramen, houten vloer, houten plafond, originele spanten.
Woonkeuken (6x4) met bijzonder veel kastruimte, diepe bergkast, landelijke keuken met ingebouwde vaatwasser, koelkast en oven, plavuizen vloer, open houten trap naar eerste verdieping. Vanuit de keuken is er toegang tot terras 2.
Badkamer 1 (bgg) (4x3) twee wastafels, ligbad, gescheiden toilet, plavuizen vloer, houten plafond.
‘washok’ met wasmachine aansluiting en verwarmingsketel (stookolie) en boiler. plavuizen vloer, houten plafond.
Eerste verdieping: 3 slaapkamers (5,3x4,7), ( 4x3.4), (4,5x4), ruime overloop, houten vloeren, velux ramen op noorden.
Elektrische boiler en verwarmingsketel (stookolie) in een wasruimte.


Geen afsluit provisie, vergelijk rente. Bereken uw voordeel...