Middeldijkerplein 79 - Barendrecht

Gegevens
Vraagprijs: € 199.000 k.k.
Waardebepaling van deze woning
Bereken Maandlasten
Vergelijk Hypotheekadvies kosten
Soort object: Appartement
Meer informatie over deze woning
Kenmerken
Bouwjaar: 2001
Bouwkundige gebreken? Laat een bouwkundige keuring uitvoeren
Aantal kamers: 3
Woonoppervlak: 100 m2
Perceeloppervlak: 100 m2
Inhoud: 250m3 m3
Aanvaarding: in overleg, kan snel
Woning omschrijving
Prachtig uitzicht op het levendige Middeldijkerplein en de skyline van Rotterdam vanuit dit appartement gelegen op de 5e verdieping (topverdieping) met een eigen parkeerplaats en separate berging in de ruim opgezette afgesloten parkeergarage.
Het appartement maakt deel uit van een kleinschalig appartementengebouw en
is bij uitstek geschikt voor senioren! Het appartementengebouw is
recent geschilderd. Op loopafstand bevinden zich het winkelcentrum Carnisse
Veste, de Tramplus -met een snelle verbinding naar Rotterdam-Centrum/-C.S.-
het gezondheidscentrum Carnisselande en het politiebureau.
Dit appartement is voorzien van het seniorenlabel. De toegangsdeuren zijn extra breed en bij de hoofdentree voorzien van een elektrische deuropener.
Begane grond
Op de begane grond de belinstallatie met videofoon, afgesloten vestibule met brievenbussen, royale lifthal met trappenhuis.
5e Verdieping (topverdieping)
Royale entreehal met meterkast, modern toilet met zwevend toilet en hoekfontein, verrassend royale woon-/eetkamer met bijzonder mooi uitzicht, gedeeltelijk open keuken met luxe keuken (aangepast in 2005) voorzien van keramische kookplaat, combimagnetron, ge�ntegreerde vaatwasser, koelkast, drie vriesladen, RVS spoelbak, motorloze afzuigkap; aansluitend aan de keuken de praktische bijkeuken met cv-installatie en aansluitpunt ten behoeve van een was-/droogautomaat; twee ruime slaapkamers waarvan de grootste slaapkamer is voorzien van schuifkastenwand.
De moderne luxe badkamer (geplaatst in 2005) is geheel betegeld, ruim en voorzien van een groot duo ligbad, comfortabele halfronde douchecabine en meubel met wastafel.Het appartement biedt door de grote raampartij over de volle breedte van circa 7 meter 25 veel lichtinval.
Door de ligging op de 5e verdieping een mooi uitzicht.
Het appartement is zeer goed onderhouden en recent zowel in- als extern geschilderd.